این دستگاه بر اساس سفارش شما ساخته خواهد شد

هوا را پاکیزه، سلامت، تازه و به خوبی مرطوب نگاه دارید و همه اینها را با یک تهویه هوا انجام دهید. به راحتی در تمام طول سال محیطی به دور از آلاینده‌ها را تجربه کنید و دیگر نگران آلرژی و ویروس‌ها نباشید و همه را به تصفیه کننده هوای انبردست بسپارید .
همچنین سیستم‌های تهویه هوا ی انبردست را بررسی کنید و راه حلی آسان برای تنظیم دمای محیط خود بیابید و آخرین خلاقیت و فناوری‌ها را در لوازم انبردست جستجو کنید و سالنی را پایه نهید که نه تنها برای پرندگان شما ایمن است بلکه بسیار کارآمد، حرفه‌ای و مدرن هم خواهد بود..


دستگاه تصفیه هوا ابزاری بسیار ارزشمند برای از بین بردن بوهای نامطبوع و نیز کاهش انواع آلاینده­‌های آلرژی­‌زا به شمار می­‌روند. یک فیلتر تصفیه هوا با جذب آلاینده‌­ها و پس دادن هوای پاک، کارکردی همانند درخت دارد. با این وجود، درست همان طور که درخت­ها با هم متفاوت هستند، فیلترهای به کار رفته در دستگاه­‌های تصفیه هوا نیز می­‌توانید متفاوت باشند. برای نمونه، فیلترهای کربنی از توانایی جذب مو، کُرک و نیز برخی انواع بو برخوردار هستند. همچنین فیلترهای ویژه ترکیبات آلی فّرار (VOC) نیز می­‌توانند مواد بیماری­‌زای موجود در هوا و نیز بسیاری از بوهای ناخوشایند را به دام اندازد. فیلترهای هپا هم از قابلیت کاهش مواد آلرژی‌زای موجود در محیط سالن (نظیر انواع گردوغبار و گرده گل) برخوردارند.


ممکن است طراحی، ویژگی‌ها و مشخصات فنی، بدون اطلاع قبلی تغییر کند. تصاویر صفحه شبیه‌سازی شده می‌باشند. بعضی از ویژگی‌های نمایش داده شده در ویدئوها، ممکن است در تمام محصولات وجود نداشته باشند. برای اطلاع از ویژگی‌های کامل محصول به تب مشخصات فنی همان مدل مراجعه نمایید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

تصفیه کننده و سیرکوله هوا سالن قناری و پرندگان زینتی

  • مدل کالا: تصفیه کننده و سیرکوله هوا سالن قناری و پرندگان زینتی
  • موجودی: ناموجود
  • 300,000 تومان

  • قیمت بدون مالیات: 300,000 تومان

برچسب ها: تصفیه کننده و سیرکوله هوا