شما دارای یک ذهن خلاق هستید

خرید از انبردست در با ارزشترین داریی شما صرفه جویی می کند.خرید گاه

آیا شما یک رهبر هستید؟

احتمالا آری

چون به جای اتلاف وقت خود به انبردست اطمینان دارید و از این فروشگاه خرید می کنید  و وقت خود را برای  کسب و کارتان و خانواده نگه می دارید.

دیدن محصولات

نمونه ای از محصولات انبردست

 

فروشگاه اینترنتی انبردست، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

parallax background
 

فروشگاه اینترنتی انبردست، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین
یک خرید اینترنتی مطمئن، نیازمند فروشگاهی است که بتواند کالاهایی متنوع، باکیفیت و دارای قیمت مناسب را در مدت زمان ی کوتاه به دست مشتریان خود برساند و ضمانت بازگشت کالا هم داشته باشد؛ ویژگی‌هایی که فروشگاه اینترنتی انبردست سال‌هاست بر روی آن‌ها کار کرده و توانسته از این طریق مشتریان ثابت خود را داشته باشد.
یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کاربران انبردستیا هر فروشگاه‌ اینترنتی دیگری، این است که کالای خریداری شده چه زمانی به دستشان می‌رسد. انبردست شیوه‌های مختلفی از ارسال را متناسب با فروشنده کالا،‌ مقصد کالا و همچنین نوع کالا در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. هر یک از روش های ارسال  انبردست شرایط و ویژگی‌های خاص خود را دارند که ممکن است گاهی برای کاربران جدید، مبهم و پیچیده به نظر برسند. برای آگاهی بیشتر مشتریان از خدمات انبردست، این فروشگاه اینترنتی در بخشی از وب‌سایت خود راهنمای کاملی از شیوه‌‌های ارسال را به صورت ساده و به دور از پیچیدگی، قرار داده است که شامل 8 نوع ارسال کالا به روش‌های زیر است: ارسال امروز توسط اتوبوس یا باربری، دریافت حضوری ، ارسال عادی، ارسال کالاهای بزرگ، سنگین و فوق سنگین، ارسال  تیپاکس، ارسال با پست

logo-samandehi